THJA474M025RJN datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    THJA474M025RJN
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation THJA474M025RJN Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 0.47 uF Voltage Rating: 25 V ESR: 14 Ohms Tolerance: 20 % Case Code - in: 1206 Case Code - mm: 3216 Height: 1.8 mm Mfr Case Code: A Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 175 C Series: THJ Product: Tantalum Solid High Temperature Dimensions: 1.6 mm W x 3.2 mm L Dissipation Factor DF: 4 Package / Case: 1206 (3216 metric) Termination Style: SMD/SMT